KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13809377

nr 1380 9377

Skulptur

Upsala-Ekeby, terrakotta, "Tuppen har värpt". Höjd: 44cm

Kondition: slitage, skador, spricka, lagad.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:59:04

16/2 22:15:41 1      Vinnande bud

Upsala-Ekeby